Uppsss! Pas ndarjes nga Ledri, Sara Hoxha “ngacmohet” nga reperi i njohur?!

Uppsss! Pas ndarjes nga Ledri, Sara Hoxha “ngacmohet” nga reperi i njohur?!

Ledri Vula dhe Sara Hoxha prej kohësh janë çifti më i përfolur në median rozë, për shkak të lajmeve se i kanë dhënë fund lidhjes së tyre.

Sara është shumë aktive në rrjetet sociale ku ndan me ndjekësit foto nga përditshmëria e saj, ndërsa së fundmi ka treguar se së bashku me vajzën e saj ka udhëtuar drejt Gjermanisë.
Së fundmi ajo ka publikuar në llogarinë e saj të Instagram një foto, teksa ajo se çfarë tërhoqi vëmendjen e publikut ishte një koment i reperit të njohur italian, Luciano.

Ai i ka komentuar disa yje Sarës. Ndonëse nuk dihet qartë marrëdhënia e tyre, dyshja ndjekun në Instagram njëri-tjetrin por jo vetëm pasi edhe Ledri e ndjek reperin.