“Unë shkoj te familja për Bajram, ti s’ke ku shkon”, Linda shpërthen në lot pas ofendimeve të Ganisë

Këngëtarja Linda Halimi dhe humoristi Gani Gërmia, kanë vazhduar me debate brenda shtëpisë së Big Brother VIP Kosova. Ata fillimisht kanë pasur një debat në dhomën e gjumit, e cila ka qenësi pasojë e debatit të nisur të premten në spektakël. Teksa Linda i është drejtuar me fjalët “homofob dhe fundërrinë”, Ganiu më pas e…

LEXO ME SHUME