Buci nuk i reziston më dot Santianës, këto pamje do lëvizin “zemren“ e partnerëve që kanë jashtë

Buci nuk i reziston më dot Santianës, këto pamje do lëvizin “zemren“ e partnerëve që kanë jashtë Buci dhe Santiana e kanë të vështirë t‘i retistojnë njëri- tjetrit. Bashkë shihen kudo dhe në cdo kohë, shkruan Raporto24. E i radhës që e ka ngacmuar ka qenë Buci. Derisa Santiana ishte duke e rregulluar një batanije,…

LEXO ME SHUME

Prishtina vuan nga telashet, Përparim Rama luan “a Bëëz” me tiktokerët e rinj

Përderisa qytetarët e Prishtinës, po përballen me probleme të shumta, kryetari ka zgjedhur ta luaj lojën “Bëëz” me tiktokëra. Kolona të shumta, problemi me qenë endacak, e madje edhe kryeqyteti i mbushur me mbeturina, janë disa nga problemet nga të cilat “vuajnë”, prishtinasit. Por, përkundër këtyre, kryetari Prishtina duket në qejf të mirë, pasi i…

LEXO ME SHUME

“Shko pi detergjent dhe ….”, Linda nis të qajë gjatë spektaklit pas ofendimeve të Ganiut

Mbrëmjen e së premtes në spektaklin “Big Brother VIP Kosova”, u transmetua një video material i ngjeshur me tension dhe emocion, ku protagonistët ishin Ganiu dhe Linda. Skenat e forta zbuluan një konfrontim të ashpër mes të dyve, të cilat nxitën shpërthimin emocional të Lindës. Klipi tërhoqi menjëherë vëmendjen e audiencës, pasi tregoi momentet kur…

LEXO ME SHUME

Shteti që nuk njeh Kosovë ka një mesazh për kosovarët në prag të liberalizimit të vizave

Sllovakia bënë pjesë në vendet që nuk e ka njohur edhe Kosovën. Përkundër kësaj, kosovarët nga 1 janari pas liberalizimit të vizave do të mund të shijojnë bukuritë e Sllovakisë. Zyra Ndërlidhëse e Sllovakisë në Prishtinë ka dërguar një mesazh për kosovarët që iu pëlqen të eksplorojnë duke i ftuar të eksplorojnë qytetet sllovake. “Në…

LEXO ME SHUME

‘Shpërthen’ femra e Bucit, paralajmëron përsëri hyrjen në Big Brother me një …

Ylli Dervishi vazhdon të jetë njëri ndër banorët më të përfolur brenda shtëpisë së Big Brother Vip Kosova. Afrimiteti i tij me banoren tjetër, Santiana Maloku ka bërë që të dy të komentohen kaq shumë, shkruan Raporto24. Ndonëse të dy kanë deklaruar se janë në lidhje jashtë shtëpisë, afrimiteti mes tyre sa vjen dhe rritet….

LEXO ME SHUME