Nuk përmbahet Afërdita Paqarada, shkon në emision televiziv pa të brendshme!

Ish – missi Kosova, Afërdita Paqarada, është një nga personazhet më të komentuara të estradës.

Me elegancën e saj ajo merë gjithnjë vëmendje ku tregon stilin e saj të veçantë.

Nënë e dy fëmijëve edhe këtë herë e dëshmoi me plotë elegancë se qëndron në top formë.

Se fundmi, Afërdita ka qenë e ftuar në një emision televiziv.

E veshur me fustan transparent dhe provokues, ajo që bie në sy është se Afërdita nuk ka veshur fare riçipeta.

Në këto imazhe ajo shfaqet një nënë super joshëse.

Shiko foton: