Mozzik do t’i bie pishman që e la, Loredana i çmend të gjithë me pamjen e re

Ata të dy ishin çifti më i përfolur me vite me radhë.

Loredana Zefi dhe Mozzik, ishin dyshja me simpatike e skenës dhe jashtë saj.

Të dy në fillimet e tyre romancën e mbajtën larg nga publiku, duke jetuar çdo çast në privatësi.

E dashuria e tyre ishte e madhe, pasi muaj më vonë ata sollën në jetën vajzën e tyre, Hanën.

Tani të dy më nuk janë bashkë, e secili po vazhdon karrierën e tyre ndaras.

E Loredana, duket se ndarjen e ka lënë pas, pasi është shfaqur me e bukur se kurrë me imazh e pamje të re.

Shiko foton: