Momenti kur arrestohet një person në magjistralen Prishtinë- Mitrovicë – Insajderi sjell pamjet

Policia e trafikut rrugor ka arrestuar një person sot gjatë ditës në magjistralen Prishtinë- Mitrovicë.

Gazeta Insajderi sjell pamjet nga momenti i arrestimit.

Nga pamjet shihet se të dyshuarit i janë vendosur prangat dhe është mbështetur për makinë.

Ende nuk dihet se cilat kanë qenë shkaqet e arrestimit.

Pamjet: