Luana Vjollca shofere që ka një mesazh interesant për këmbësorët

Nga një moderatore e suksesshme, ajo ka provuar veten edhe në muzikë.

Bëhet fjalë për prezantuesen e njohur nga Shqipëria, Luana Vjollca e cila merr vëmendje me çdo paraqitje që bën.

Luana së fundi ka ndarë një video në instastory ku shihet duke vozitur dhe pati një mesazh interesant për ndjeksit.

“Kohë e gjatë pa vozitur, dhe ju sygjeroj mos me dilni para” ka shkruar ajo./InfoKosova/

Shiko Videon: