Kush është vajza që e rrahu Bucin në një klub të natës / VIDEO

Kush është vajza që e rrahu Bucin në një klub të natës / VIDEO

Buci u ka treguar një ngjarje interesante banorëve të tjerë të shtëpisë së Big Brother VIP Kosova 2.

Ai ka folur për një eksperiencë të tijën në një prej klubeve kosovare.

“Isha duke qëndruar dhe një vajzë e cila ishte e dehur erdhi të unë dhe më rrahu”.

“Ajo mendoi se isha ish i dashuri i saj”, ka thënë Buci.