E fejuara e Bucit ia dedikon ekstra këtë paraqitje atij, LAMTUMIRË apo …

E dashura e Ylli Dervishit, banorit thuajse më të perfolur të Big Brother Vip Albania, ka bërë paraqitjen e radhës në rrjetet sociale.

Afrimiteti i Bucit me banoren tjeter Santianen, ka befasuar të gjithë si brenda shtëpisë ashtu edhe jashtë, shkruan Raporto24.

E reagimet nuk kanë munguar as nga partnerja e tij, Verona e cila edhe hyri brenda shtëpisë për t‘ia tërhequr vërejtjen.

Megjithë skenat e krijuar, Verona duket se ende nuk është dorëzuar përballë Bucit.

Madje, ajo shpesh herë edhe jep mendimet e saj karshi situatave të ndryshme.

Por duket se Verona ende nuk ka hequr dorë nga Buci, shkruan Raporto24.

Ajo ka rishpërndarë imazhin e “perbashkët” me Bucin, gjë e cila ka befasuar …!

“Falemnderit cilat me te mira per kete dhurate“, ka shkruar mes tjerash ajo.

Duket se Verona nuk e ka ndermend të ndahet nga Ylli…dhe Lamtumira për të ende nuk është në mendjen e saj! /Raporto24/