UEFA me njoftim për biletat e ‘Euro24’/ Si duhet tifozët shqiptarë t’i blejnë ato?

UEFA njofton të gjithë tifozët e Kombëtares shqiptare në mbarë botën se ka nisur procesi i shitjes së biletave të ndeshjeve të Kampionatit Europian “Gjermani 2024”. Të gjithë të interesuarit që dëshirojnë të pajisen me bileta për ndeshjet e vitit të ardhshëm në Gjermani mund të hyjnë në faqen zyrtare të UEFA.com, përmes linkut bashkëngjitur:…

LEXO ME SHUME

Sot shorti për “EURO 2024”, këta janë kudërshtarët e mundshëm të Shqipërisë

Sot do të hidet shorti për grupet e Kampionatit Evropian ”EURO 2024”. Kombëtarja e Shqipërisë si njëra nga pjesëmarrset, do të mësoj kundërshtarët me të cilët do të përballet në evropian, shkruan IndeksOnline. Skuadrat janë të ndara na katër vazo dhe Shqipëria ndodhet në vazon e dytë, së bashku me Hungarinë, Turqinë, Rumaninë, Danimarkën dhe…

LEXO ME SHUME

Nipi i Luan Krasniqit i “shastis” kundërshtarët – arrin rekord mahnitës

Ardian Krasniqi, nipi i njohur i ikonës së boksit Luan Krasniqi, ka vazhduar të ruajë trashëgiminë e familjes në botën e boksit me shfaqje të jashtëzakonshme në ring. Në një përballje emocionues të zhvilluar në Berlin të Gjermanisë, Krasniqi doli triumfues ndaj kundërshtarit të tij Gabor Detre, duke treguar aftësi dhe forcë të qëndrueshme. Legjenda…

LEXO ME SHUME