“Shefat më kanë kërkuar favore seksuale”, moderatorja e sportit tregon se si ia bëjnë ftesën

Moderatorja sportive Sabina Mete ka treguar se është përballur me vështirësi kur ka kërkuar punë. Ajo ka rrëfyer se shefat ku ka aplikuar për vend pune i kanë kërkuar favore seksuale. E ftuar në “Natën me Aulonën”, moderatorja tregoi se për të ka qenë shumë e vështirë. “Bisedën e bën në zyrë dhe nuk mund … Read more

Çifti i preferuar i rrjeteve sociale i japin fund lidhjes

Krijuesi i përmbajtjes popullore Nas Daily është ndarë me Alyne Tamir, e njohur gjithashtu si Dear Alyne. Ata ishin së bashku për gjashtë vjet. Dyshja postuan një video që dokumentonte marrëdhënien e tyre të plotë në rrjetet e tyre sociale përkatëse. Duke zgjatur gati 13 minuta, Nas pretendon se kjo është videoja më e gjatë … Read more

Seriali ‘Rrushe’ i titruar nga Top Channel – vjen reagimi i aktores kryesore, Doresa Rexha

Seriali “Rrushe” është kthyer në temën e ditës në mediat shqiptare dhe rrjetet sociale. Kjo pasi pak ditë më parë nisi transmetimi në kanalin Top Channel. Mirëpo ajo çfarë bëri ktheu vëmendjen nga transmetimi i këtij seriali ishte titrimi shqip i vendosur në ekran, ani pse seriali është i tëri në gjuhën shqipe (kryesisht në … Read more

Detaje të reja që shtojnë pikëpyetjet për një romancë mes Era Istrefit dhe Amir Rrahmanit

Ditë më parë, në rrjet u përfol shumë një fotografi e Era Istrefit nga stadiumi ‘Diego Armando Maradona’. Këngëtarja që po qëndron në Itali, ka ndjekur nga afër ndeshjen mes Napolit dhe Inter, përballje kjo që u fitua 3-1 nga Napoli. U pikas se Era dhe kapiteni i kombëtares së Kosovës, Amir Rrahmani ndjekin njëri-tjetrin … Read more