“A ia kam prekur organin gjenital Bucit?” – degradon debati mes Santianës e Shqipes

Santiana Maloku dhe Shqipe Hysenaj kanë pasur një debat të ashpër gjatë ditës së sotme (e premte). Biseda e tyre ka degraduar duke kaluar edhe në ofendime ndaj njëra-tjetrës. Bukuroshja nga Gjakova kërkoi nga Shqipja që në këtë bisedë të mos e përfshijë të dashurin e saj. “Të lutem të dashurin tim mos e përmend…

LEXO ME SHUME

Buci nuk i reziston më dot Santianës, këto pamje do lëvizin “zemren“ e partnerëve që kanë jashtë

Buci nuk i reziston më dot Santianës, këto pamje do lëvizin “zemren“ e partnerëve që kanë jashtë Buci dhe Santiana e kanë të vështirë t‘i retistojnë njëri- tjetrit. Bashkë shihen kudo dhe në cdo kohë, shkruan Raporto24. E i radhës që e ka ngacmuar ka qenë Buci. Derisa Santiana ishte duke e rregulluar një batanije,…

LEXO ME SHUME

“Shko pi detergjent dhe ….”, Linda nis të qajë gjatë spektaklit pas ofendimeve të Ganiut

Mbrëmjen e së premtes në spektaklin “Big Brother VIP Kosova”, u transmetua një video material i ngjeshur me tension dhe emocion, ku protagonistët ishin Ganiu dhe Linda. Skenat e forta zbuluan një konfrontim të ashpër mes të dyve, të cilat nxitën shpërthimin emocional të Lindës. Klipi tërhoqi menjëherë vëmendjen e audiencës, pasi tregoi momentet kur…

LEXO ME SHUME

‘Shpërthen’ femra e Bucit, paralajmëron përsëri hyrjen në Big Brother me një …

Ylli Dervishi vazhdon të jetë njëri ndër banorët më të përfolur brenda shtëpisë së Big Brother Vip Kosova. Afrimiteti i tij me banoren tjetër, Santiana Maloku ka bërë që të dy të komentohen kaq shumë, shkruan Raporto24. Ndonëse të dy kanë deklaruar se janë në lidhje jashtë shtëpisë, afrimiteti mes tyre sa vjen dhe rritet….

LEXO ME SHUME