Flet mjeku shqiptar, tregon cilat sëmundje i ka hasur te pacientët për shkak të Klimës

Flet mjeku shqiptar, tregon cilat sëmundje i ka hasur te pacientët për shkak të Klimës Taned Demaj, mjeku i emergjencave në Itali thase ka hasur shumë pacientë me laringit dhe dhimbje koke, shkak për të cilat është bërë kondicioneri. Sidomos në këto ditë të nxehta kondicioneri gjen përdorim kudo, në qendra tregtare, në transportin publik,…

LEXO ME SHUME

“Melanoma nis si nishan i ri në trup”, dermatologia: Ja kur duhet të shkoni te mjeku

Dermatologia Irena Savo ishte këtë të mërkurë në “Good Morning Albanians” për të folur rreth melanomës. Ajo tha se në shumicën e rasteve melanoma shfaqet si një nishan i ri në trup dhe është e vështirë për t’u dalluar, por ka disa shenja që duhet të na shtyjnë të drejtohmi drejt dermatologut. “Melanoma në shumivcën…

LEXO ME SHUME

“Femrat e kanë vendin në shtrat..” Shota Baraliu ‘provokon’ rëndë Shefqet Krasniqin – Ja pse!

“Femrat e kanë vendin në shtrat..” Shota Baraliu ‘provokon’ rëndë Shefqet Krasniqin – Ja pse! Në emisionin Kojshia Show, këtë të diel mysafirë ishin: Gazetari i njohur nga Shqipëria, i cili ishte edhe banor i Big Brother VIP Albanian 2, Bledi Mane, si dhe aktorja e njohur kosovare, ish-banore e Big Brother VIP Kosova, Shota…

LEXO ME SHUME