Brenda shtëpisë së bukur të Xhulit, shikojeni si e ka zbukuruar për festat e fundvitit

Juliana Nura njihet si një nga vajzat kosovare që bën një jetë mjaftë lukzose.

Ajo ka treguar se ka shtëpia në shumë vende të botës.

Një nga shtëpitë e saj ajo vendosi ta zbukuroj për fundvit.

Xhuli ndau disa pamje ku shihet pema e fundvitit, dhe pranë saj një tufë me lule.

Ju pëlqen?!/Kosovarja/

Shiko foton: