Alba në prajm refuzon, pas prajmit shfaq “dashurinë” për Azemin: Nuk ndalet duke e përqafuar

Alba në prajm refuzon, pas prajmit shfaq “dashurinë” për Azemin: Nuk ndalet duke e përqafuar

Alba dhe Azemi janë dy nga personazhet më të përfolura të shtëpisë së Big Brother Vip Kosova.
Ata të dy u komentuan shumë për shkak të një lidhje të mundshme dashurie për të cilën Azemi është i gatshëm, shkruan lajmi.net.

Alba gjatë prajmeve e kundërshton gjatë gjithë kohës Azemin dhe nuk pranon se mund të ketë një lidhje me të.

Pas prajmit të fundit ajo është parë shumë e afërt me Azemin të cilët kanë biseduar dhe janë përqafuar gjatë gjithë kohës.

Dilema se a ka ndjenja edhe Alba për Azemin apo po e bënë për lojë, mbetet ende e pa zgjidhur. /Lajmi.net/