Edona nervozohet keq pasi Alby e goditi në të pasme

Edona James ka debatuar ashpër dje me Albyn dhe Lumbardhin. Alby e goditi Edonën në të pasme, duke bërë që ajo të reagonte ashpër, madje edhe duke shpërthyer në lot. Por, gjatë një bisede me Bleron, Edona ka treguar se pse ndodhi një reagim i tillë i saj, duke u shprehur se “se nuk e … Read more

Aksioni për kapjen e grabitësve: Ky është i arrestuari tjetër, pronar i një argjendarie në Prishtinë

Operacioni policor për kapjen e grupit kriminal, që kreu grabitje në argjendarinë “Diakos” në Suhareke, javën e kaluar suharekasit u zhvillua në shtatë lokacione dhe rezultoi me një grabitës të vrarë, një polic të plagosur dhe katër të arrestuar – teksa një po kërkohet. I dyshuari kryesor, Dukagjin Gashi u vra pas shkëmbimit të zjarrit … Read more

I vrari në Prishtinë bashkë me vëllain e tij dyshohet se ishin luftëtarë të ISIS-it në Siri

I vrari në Prishtinë bashkë me vëllain e tij dyshohet se ishin luftëtarë të ISIS-it në Siri Dukagjin Gashi, i dyshuari për grabitjen e argjendarisë në Suharekë që ka mbetur i vrarë në aksionin e sotëm të Policisë në Prishtinë, dyshohet se bashkë më vëllain e tij, Korabin kohë më parë i ishin bashkuar ISIS-it … Read more

Ekskluzive | Aksioni për grabitjen në ‘Diakos’: Ky është i dyshuari që u arratis, vëlla me grabitësin e vrarë

Ekskluzive | Aksioni për grabitjen në ‘Diakos’: Ky është i dyshuari që u arratis, vëlla me grabitësin e vrarë Policia e Kosovës ka zhvilluar sot një aksion policor për kapjen e personave që dyshohet se janë përfshirë në grabitjen e armatosur në argjendarinë ‘Diakos’ në Suharekë. Gjatë aksionit ka pasur shkëmbim zjarri mes Policisë dhe … Read more

I arrestuari në aksionin ku u vra grabitësi ka të kaluar kriminale: Njihet për arratisjet spektakolare nga burgjet e Kosovës

I arrestuari në aksionin ku u vra grabitësi ka të kaluar kriminale: Njihet për arratisjet spektakolare nga burgjet e Kosovës Policia e Kosovës ka kryer sot një aksion policor për identifikimin dhe kapjen e njërit prej të dyshuarve për grabitjen e armatosur në argjendarinë ‘Diakos’ në Suharekë. Gjatë tentativës për ta neutralizuar, i dyshuari ka … Read more

Pamje nga vendi ku mbeti një i vrarë dhe një i arrestuar nga plaçkitësit, një polic plagoset gjatë aksionit

Pamje nga vendi ku mbeti një i vrarë dhe një i arrestuar nga plaçkitësit, një polic plagoset gjatë aksionit Policia e Kosovës ka ndërmarr një aksion për t’i vënë në pranga grabitësit të cilët ditë më parë plaçkitën një argjendari në qytetin e Suharekës. Burime të KlanKosova.tv mësojnë se njëri prej tyre është vrarë, ndërsa … Read more

Ekskluzive: Ky është i vrari që dyshohej për grabitjen e armatosur në argjendarinë në Suharekë

Ekskluzive: Ky është i vrari që dyshohej për grabitjen e armatosur në argjendarinë në Suharekë Grabitja e armatosur në argjendarinë “Diakos” që tronditi javën e kaluar suharekasit ishte planifikuar si në filma nga grupi prej katër personave, të cilët mbushën çantat me ari në vlerë të 250 mijë eurove dhe u zhdukën. Sot njëri nga … Read more

Plaçkitja në Suharekë, dyshohet se është vrarë njëri nga grabitësit e argjendarisë

Plaçkitja në Suharekë, dyshohet se është vrarë njëri nga grabitësit e argjendarisë Grabitja e armatosur në argjendarinë “Diakos” që tronditi javën e kaluar suharekasit ishte planifikuar si në filma nga grupi prej katër personave, të cilët mbushën çantat me ari në vlerë të 250 mijë eurove dhe u zhdukën. Sot njëri nga ta dyshohet se … Read more

Gjendet i vdekur një person në një market në Prizren

Një person është gjetur i vdekur mëngjesin e sotëm në një market në Prizren, transmeton IndeksOnline. Lexuesit kanë dërguar pamje nga vendi i ngjarjes ku shihet ekipi mjekësor dhe zyrtarët policor. Mjekët kanë konstatuar vdekjen e personit, mashkull 74-vjeç dhe sipas hetimeve të para vdekja e tij ka qenë natyrore., Rastin e ka konfirmuar për … Read more