U kap me një vajzë në club, ky është vendimi i rëndë që u mor për konkurrentin e Përputhen

Një nga djemtë e “Për’puthen” është pezulluar nga programi pasi u shfaq një video e tij në club. Bëhet fjalë për Aurelin i cili shfaqej me një vajzë tjetër jashtë programit teksa kalonin momente të afërta në një club. Vajzat kërkuan që Aureli të tregojë të vërtetën, megjithëse ky i fundit në asnjë moment nuk…

LEXO ME SHUME

Pritjes i erdhi fundi, zbulohet zyrtarisht se kur do nis “Big Brother Vip 3”

Big Brother Vip Albania” është spektakli më i ndjekur në Shqipëri, ku banorët transmetojnë shumë emocione të forta teksa rrëfejnë historitë e tyre apo edhe gjatë përditshmërisë, konflikteve dhe raporteve me njëri-tjetrin. Ai është një show televiziv që zhvillohet tërësisht brenda kufijve të një shtëpie, krijuar posaçërisht për personat e famshëm që bëhen pjesë të…

LEXO ME SHUME

Jashari ngre dyshimet e para për vdekjen e Liridona Murselit: Po ngjanë me vrasje të planifikuar, grabitësi nuk grabitë vetura

Avokati, Arber Jashari përmes një shkrimi në “Facebook” thotë se rasti i djeshëm ku mbeti e vrarë nga grabitësit, Liridona Murseli, më shumë ka karakteristikat e një vrasje të planifikuar. Jashari për këtë deklaratë të dhënë ka treguar edhe arsyet, kështu duke cekur se grabitësit zakonisht kanë target bankat, veturat që bartin para e bizneset…

LEXO ME SHUME

85 mijë euro false nga 2 euro – Këta janë gjashtë të arrestuarit që sot dolën para gjykatës

Benjamin Ajrullovski, Sherif Ajrullovksi, Ali Ajrullovski nga Maqedonia e Veriut dhe Setki Ramuka, Muhamet Krasniqi dhe Hajderin Dernjani nga Kosova, ka mësuar Insajderi se janë gjashtë persona e arrestuar nga Policia e Kosovës, si grup që dyshoheshin se merreshin me prodhimin/shpërndarjen dhe futjen në treg të parave të falsifikuara, monedha prej 2 euro. Të njëjti…

LEXO ME SHUME