Ish-banorja e “BBVA” çohet nga karrigia e jurisë dhe shpërthen në të shara, ja e papritura që ndodhi gjatë emisionit

Modelja e njohur, Beniada Nishani, ishte një ditë më parë e ftuar finalen e madhe të “She’s on Top”. Ajo ishte pjesë e jurisë profesioniste me Krist Aliajn dhe Dea Mishel. Në një moment, bukuroshes bionde i ka ndodhur një e papritur. Një karkalec iu ngjit asaj, e cila e trembur çohet nga karrigia dhe…

LEXO ME SHUME

Pastruesja thirret për të pastruar apartamentin, por ajo nuk e kuptoi planin që ishte bërë për të (Video)

Dy vitet e fundit kane qenë shumë të vështira pothuajse për gjithë botën, ku shumë njerëz gjatë kësaj periudhe kanë humbur vendet e tyre të punës si dhe jetesa është bërë shumë e vështirë për shkak të kushteve financiare, shkruan Korrespodenti. Megjithatë, në kohë të tilla, bota dëshmoi gjithashtu një nga anët më të mira…

LEXO ME SHUME

E dhimbshme: Ky është mërgimtari nga Gjermania që vdiq pas aksidentit rrugës për Kosovë

E dhimbshme: Ky është mërgimtari nga Gjermania që vdiq pas aksidentit rrugës për Kosovë Një bashkatdhetar ka ndërruar jetë pas një aksidenti gjatë rrugës për në Kosovë. Ai ishte aksidentuar 10 kilometra afër pikës kufitare Merdarë. FC Kosova Regensburg, përmes një njoftimi ka thënë se bëhet fjalë për Xhevdet Berishën. Përmes një telegram ngushëllimi, FC…

LEXO ME SHUME