Deklaroi të kundërtën për debatin me Kiarën, miqtë e banores nxjerrin blof Efin (FOTO)

Deklaroi të kundërtën për debatin me Kiarën, miqtë e banores nxjerrin blof Efin (FOTO) Efi ka dalë blof mbrëmjen e djeshme gjatë diskutimit me Kiara Titon. Ato kanë diskutuar sërish në lidhje me raportin e tyre jashtë shtëpisë së BBV. Kiara përmendi komunikimin që vajzat kanë pasur në platformën sociale Whatsapp. Në atë momenti Efi…

LEXO ME SHUME

Rikthimi në BBVA vjen me “telashe” për Efin, humb ndjekësit në Instagram, ja kush e zë vendin e parë

“Big Brother” ka shndërruar në fenomen edhe në rrjetet sociale personazhet. Javë pas jave, shifrat lëvizin në “Instagram” mes personazheve, në varësi të dinamikave. Por cilët janë personazhet e shtëpisë së “BBV” që kanë spikatur në “Instagram” apo në media këtë javë? Me disa ndryshime të vogla nga java e kaluar, këta janë të famshmit…

LEXO ME SHUME

Shoku i ngushtë i Butrintit “godet” rëndë Kiarën me deklaratën e fundit: E kam parë me…

Shoku i ngushtë i Butrintit “godet” rëndë Kiarën me deklaratën e fundit. Para disa javëve emri i Dj Adam Reeves u përfol se do i bashkohej “Big Brother VIP”. Asokohe, ky lajmi ngjalli shumë polemika pasi ai është shok i Butrint Imerit dhe Kiara sapo kishte nisur lidhjen me Luizin. Gjithsesi, Reeves nuk u bë…

LEXO ME SHUME

“Do të ta shkul këtë poshtë”/ Nuk përmbahet Kiara dhe Luizi nën çarçafë…

Pasi Kiara Tito u rikthye në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, vendosi që të qëndronte më pranë partnerit të saj, Luiz Ejlli. Madje sapo rihyri, ajo dhe këngëtari bashkuan krevatet në mënyrë që të flinin bashkë. Kësaj radhe kishte më shumë puthje e përqafime dhe nuk munguan as momentet intime nën çarçafë. Së fundmi…

LEXO ME SHUME