“A ia kam prekur organin gjenital Bucit?” – degradon debati mes Santianës e Shqipes

Santiana Maloku dhe Shqipe Hysenaj kanë pasur një debat të ashpër gjatë ditës së sotme (e premte). Biseda e tyre ka degraduar duke kaluar edhe në ofendime ndaj njëra-tjetrës. Bukuroshja nga Gjakova kërkoi nga Shqipja që në këtë bisedë të mos e përfshijë të dashurin e saj. “Të lutem të dashurin tim mos e përmend…

LEXO ME SHUME

Shkëmbim zjarri mes policisë dhe disa personave në Zubin Potok, arrestohet një serb

Policia e Kosovës ka njoftuar se është arrestuar një serb pasi dyshohet se ‘sulm ndaj personit zyrtar’ dhe ‘kontrabanda e mallrave’. Gjatë këtij aksioni ka pasur të shtëna me armë. Sipas një njoftimi për media në përpjekje për t’i ndaluar dhe kontrolluar automjetet e dyshuara, policia ka hasur në rezistencë të armatosur nga persona të…

LEXO ME SHUME

Buci nuk i reziston më dot Santianës, këto pamje do lëvizin “zemren“ e partnerëve që kanë jashtë

Buci nuk i reziston më dot Santianës, këto pamje do lëvizin “zemren“ e partnerëve që kanë jashtë Buci dhe Santiana e kanë të vështirë t‘i retistojnë njëri- tjetrit. Bashkë shihen kudo dhe në cdo kohë, shkruan Raporto24. E i radhës që e ka ngacmuar ka qenë Buci. Derisa Santiana ishte duke e rregulluar një batanije,…

LEXO ME SHUME